Terug naar selectie
Varadero

Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa

Dit stijlvolle all inclusive resort opent enkel zijn deuren voor koppels, ouder dan 18. Princesa Del Mar ligt in een ongerepte uithoek in het oosten van Varadero, en meteen weet u wat het uniek maakt: de absolute rust en romantische intimiteit. Mag het voor u nog net dat tikkeltje meer zijn? Dan vindt u vast en zeker uw gading in het Royal Service gedeelte, gebouwd in een trendy stijl. De ruime en luxueuze swim-up kamers zijn een absolute aanrader.

  • Absolute rust en romantische intimiteit
  • Ruime en luxueuze swim up kamers
  • Adults only

Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa

Faciliteiten Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa

Faciliteiten

  • enkel voor volwassenen (18+)
  • 630 juniorsuites en suites
  • wifi in het hele hotel
  • Royal Service gedeelte met privélobby, -restaurant, -zwembad en -strandgedeelte
  • 3 zwembaden
  • ligbedden en parasols aan het zwembad en aan het strand

Tegen betaling

  • winkeltjes
  • kapper
  • wasserijservice
  • dokterservice

Sport & ontspanning: gratis

  • zie all inclusive

Sport & ontspanning: tegen betaling

  • wellnesscenter: stoombad, diverse massages en schoonheidsbehandelingen
  • in de omgeving: Varadero Golf Club

All Inclusive

All Inclusive:

All Inclusive

Eten en drinken

  • ontbijt-, lunch- en dinerbuffet
  • maaltijden in de à-la-carterestaurants (met reservering)
  • snacks 24/7
  • selectie van nationale en internationale (alcoholische) dranken (afh. van de openingsuren van de bars)
  • minibar dagelijks hervuld

All Inclusive Sport & Ontspanning

  • zeilen
  • catamaran
  • kajakken
  • waterfietsen
  • snorkelmateriaal
  • tennis (4 courts)
  • volleybal
  • basketbal
  • biljart
  • tafeltennis
  • aerobics
  • yoga
  • bubbelbad
  • animatie, o.a. livemuziek
  • Salsa danslessen
  • speelruimte

Eten en drinken

  • buffetrestaurant
  • 8 à-la-carterestaurants (gepaste kleding verplicht, met reservering): Frans, Italiaans, Japans, Oosters, Caribisch, Cubaans, 2 in Royal Service
  • 5 bars: o.a. lobbybar, pianobar, sigarenbar, poolbar
  • 4 bars in Royal Service: o.a. loungebar, poolbar
  • snackbar
  • room service 24/7

Bijzonderheden

Praktische info


  • Reisdocumenten: Internationaal paspoort, ook verplicht voor kinderen (nog minstens 6 maanden geldig na terugkeer). Verplichte toeristenkaart, inbegrepen in de prijs. Indien u vliegt met TUI fly, ontvangt u de toeristenkaart aan de balie van TUI fly op Brussels Airport bij vertrek. Indien u met een andere luchtvaartmaatschappij reist, ontvangt u de toeristenkaart per post bij u thuis of via uw reisagent. Vanaf 22/01/2023 is elke reiziger verplicht om 48u vóór vertrek een formulier in te vullen op deze website: https://www.dviajeros.mitrans.gob.cu/inicio. Dit formulier genereert een QR-code, die u ofwel geprint, ofwel digitaal bij u dient te hebben bij vertrek en aankomst. 
  • Wanneer bezoeken: Voor het grootste deel van Cuba is de beste reistijd van november/december tot april. Het regenseizoen loopt van mei tot oktober.
  • Vliegtijd: Ca. 10u.
  • Tijdsverschil: 6u vroeger dan in België.
  • Munt: Cubaanse Peso convertible: 1 CUC = ca. € 0,98 (aug. '22). Het is aangeraden om EUR mee te nemen en deze ter plaatse te wisselen naar converteerbare peso (CUC). USD, kredietkaarten en betaalmiddelen verbonden aan Amerika worden niet aanvaard (vb. American Express, Citibank, ...).
  • Extra info: Sinds 1 mei 2010 moeten toeristen een attest op zak hebben dat aantoont dat zij beschikken over een reisverzekering die de medische kosten dekt. Het attest moet afgeleverd zijn door een verzekeringsagent of instantie die door de Cubaanse overheid wordt erkend. Onze verzekeraar is erkend door de Cubaanse autoriteiten.

Beoordelingen Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa

9